RK10J12E0A0A
מק"ט מוצר של DigiKey
4809-RK10J12E0A0A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK10J12E0A0A
תיאור
THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
תיאור מפורט
10 kOhms 0.03W, 1/32W חור מעבר פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון עילי
קטגוריה
טולרנס
±30%
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.551‏ אינץ' x‏ גובה 0.071‏ אינץ' (1.80‏ מ"מ x‏ 14.00‏ מ"מ)
סיומת
פיני PC
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
חור מעבר
הספק (Watts)
0.03W, 1/32W