RK10J12R0A0B
מק"ט מוצר של DigiKey
4809-RK10J12R0A0BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4809-RK10J12R0A0BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4809-RK10J12R0A0BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RK10J12R0A0B
תיאור
THUMBWHEEL POT 10KOHM 0.03W TOP
תיאור מפורט
10 kOhms 0.03W, 1/32W הרכבה משטחית פוטנציומטרים גלגל אגודל כוונון עילי
קטגוריה
טולרנס
±30%
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גודל / מידה
עגול - קוטר 0.551‏ אינץ' x‏ גובה 0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ x‏ 14.00‏ מ"מ)
סיומת
דמוי כנף
התנגדות
10 kOhms
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הספק (Watts)
0.03W, 1/32W