ALEV100-EA אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 28
קיים במלאי: 19
ממתגי-זרם (Contactor) SPST-NO (DM) (1 Form X)‎ 100 A 48VDC סליל הרכבה בשלדה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ALEV100-EA
מק"ט מוצר של DigiKey
2040-ALEV100-EA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALEV100-EA
תיאור
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מאפיינים
מגעי עזר
יצרן
תצורת הסיומת
יתד, מוליכים חוטיים
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
33VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
4.8VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
25 ms
מתח סליל
48VDC
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
SPST-NO (DM) (1 Form X)‎
זרם סליל
122 mA
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
100 A
הספק סליל
6W
מתח מיתוג
1000VDC - מקס'
התנגדות סליל
392Ohm