ALEV100-EAN אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 28
קיים במלאי: 19
ממתגי-זרם (Contactor) SPST-NO (DM) (1 Form X)‎ 100 A 48VDC סליל הרכבה בשלדה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ALEV100-EAN
מק"ט מוצר של DigiKey
2040-ALEV100-EAN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALEV100-EAN
תיאור
ALEV100 SERIES 100A DC CONTACTOR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מאפיינים
מגעי עזר
יצרן
תצורת הסיומת
יתד, מוליכים חוטיים
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
33VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
4.8VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
25 ms
מתח סליל
48VDC
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
SPST-NO (DM) (1 Form X)‎
זרם סליל
122 mA
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
100 A
הספק סליל
6W
מתח מיתוג
1000VDC - מקס'
התנגדות סליל
392Ohm