ALEV100-EANH זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Altran Magnetics, LLC
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 28
קיים במלאי: 19
ממתגי-זרם (Contactor) SPST-NO (DM) (1 Form X)‎ 100 A 48VDC סליל הרכבה בשלדה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ALEV100-EANH
מק"ט מוצר של DigiKey
2040-ALEV100-EANH-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALEV100-EANH
תיאור
100A, 24V COIL, AUX CONTACT, NO
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מאפיינים
מגעי עזר
יצרן
תצורת הסיומת
יתד, מוליכים חוטיים
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
33VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
4.8VDC
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
זמן פעולה
25 ms
מתח סליל
48VDC
זמן שחרור
10 ms
צורת מגע
SPST-NO (DM) (1 Form X)‎
זרם סליל
122 mA
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
100 A
הספק סליל
6W
מתח מיתוג
1000VDC - מקס'
התנגדות סליל
392Ohm