L717DFB25PAM4B | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L717DFB25PAM4B-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע 20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר) |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
תצורת מחבר | מרווח Backset 0.590 אינץ' (14.99 מ"מ) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים חריצי הארקה, תושבות הרכבה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר השורות 2 | צבע שחור |
סוג ההרכבה | צורת מגע מעובד במכונה |
גודל מעטה, פריסת מחברים 3 (DB, B) | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
סוג מגע אות | חומר מגע פליז |
מאפיין אוגן בית/מעטה (לא מתוברג) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |