L717DFB25PF179A זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 20
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 0
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 131
25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L717DFB25PF179A
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717DFB25PF179A
מק"ט מוצר של DigiKey
L717DFB25PF179A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717DFB25PF179A
תיאור
CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT WW
מודלים EDA/CAD
L717DFB25PF179A דגמים
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C