L717SDBH25PC309 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L717SDBH25PC309-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 25 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L717SDBH25PC309 דגמים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 3A |
תצורת מחבר | מאפיינים חריצי הארקה |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | ערך נקוב של המתח 250V |
מספר המיקומים | צבע שחור |
מספר השורות 2 | צורת מגע מוטבע |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
גודל מעטה, פריסת מחברים 3 (DB, B) | עובי חוט 20AWG |
סוג מגע אות | חומר מגע פליז |
מאפיין אוגן צד כבל (4-40) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |