L77DD50SV זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 859
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1
קיים במלאי: 131
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DD50SV
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DD50SV-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DD50SV
תיאור
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
3
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C