L77SDBH25SOL2RM8 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 616
גיליון נתונים
קיים במלאי: 80
קיים במלאי: 0
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 428
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 832
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 258
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 245
קיים במלאי: 157
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77SDBH25SOL2RM8
L77SDBH25SOL2RM8
L77SDBH25SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDBH25SOL2RM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDBH25SOL2RM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDBH25SOL2RM8
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
L77SDBH25SOL2RM8 דגמים
עובי גימור מגע
Flash
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C