L77SDC37S1ACH4RC309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDC37S1ACH4RC309
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDC37S1ACH4RC309-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDC37S1ACH4RC309
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDC37S1ACH4RC309 דגמים
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
ארד זרחני
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C