D15P33E4GX00LF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 3,290
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 53
גיליון נתונים
דומים
EDAC Inc.
קיים במלאי: 0
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D15P33E4GX00LF
D15P33E4GX00LF
D15P33E4GX00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-1493-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P33E4GX00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
D15P33E4GX00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C