D37P13A6GL00LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Amphenol CS (Commercial Products)
קיים במלאי: 41
37 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
D37P13A6GL00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
D37P13A6GL00LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D37P13A6GL00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
D37P13A6GL00LF דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל-ניקל
יצרן
גימור מגע
זהב או זהב, GXT™
סדרה
עובי גימור מגע
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C