SMD1812B150TF/24
מק"ט מוצר של DigiKey
13-SMD1812B150TF/24TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-SMD1812B150TF/24CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-SMD1812B150TF/24DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMD1812B150TF/24
תיאור
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 24V 1.5 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
קטגוריה
זמן עד לניתוק
1.5 s
יצרן
YAGEO
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
40 mOhms
סדרה
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
120 mOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג
פולימרי
מארז‏ / תיבה
1812 (4532 מטרי), קעור
מתח - מקס'
24V
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.5 A
עובי (מרבי)
0.083‏ אינץ' (2.10‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
3 A
סוכנות הרשאות
cUL, TUV, UL
זרם - מקס'
20 A