ADP3338AKCZ-3.3-RL
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP3338AKCZ-3.3-RLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP3338AKCZ-3.3-RLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP3338AKCZ-3.3-RLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP3338AKCZ-3.3-RL
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A SOT-223-3
מודלים EDA/CAD
ADP3338AKCZ-3.3-RL דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.4‏ ב- A‏1
יצרן
זרם - יציאה
סדרה
זרם - רגיעה (Iq)
190 µA
Digi-Reel®
זרם - הספקה (מקס')
30 mA
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - כניסה (מקס')
8V
מארז ההתקן של הספק
SOT-223-3
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V