ADP7156ACPZ-1.8-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP7156ACPZ-1.8-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP7156ACPZ-1.8-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP7156ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP7156ACPZ-1.8-R7
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 10LFCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.2A ‎10-LFCSP-WD (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
ADP7156ACPZ-1.8-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
8 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 60dB (1kHz ~ 1MHz)
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎10-VFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V