ADP7156ACPZ-2.5-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP7156ACPZ-2.5-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP7156ACPZ-2.5-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP7156ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP7156ACPZ-2.5-R7
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 1.2A 10LFCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1.2A ‎10-LFCSP-WD (3×3)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ADP7156ACPZ-2.5-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
8 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
12 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
‎10-VFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
‎10-LFCSP-WD (3×3)‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V