LT1121CST-3.3#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1121CST-3.3#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT1121CST-3.3#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT1121CST-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1121CST-3.3#TRPBF
תיאור
IC REG LIN 3.3V 150MA SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA SOT-223-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT1121CST-3.3#TRPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
50 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
14 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
58dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V