LM2937IMP-3.3/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM2937IMP-3.3/NOPBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LM2937IMP-3.3/NOPBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LM2937IMP-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM2937IMP-3.3/NOPB
תיאור
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-4
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA SOT-223-4
מודלים EDA/CAD
LM2937IMP-3.3/NOPB דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
10 mA
זרם - הספקה (מקס')
20 mA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
26V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V