LT1764AEQ-1.8#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
505-LT1764AEQ-1.8#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-LT1764AEQ-1.8#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-LT1764AEQ-1.8#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1764AEQ-1.8#TRPBF
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 3A DDPAK-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 3A 5‏-DDPAK‏
מודלים EDA/CAD
LT1764AEQ-1.8#TRPBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1.5 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
200 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
6‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (5‏ מוליכים + לשונית), BA‏263‏-TO‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V