3290W-1-503
מק"ט מוצר של DigiKey
3290W-1-503-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
3290W-1-503
תיאור
TRIMMER 50K OHM 1W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 kOhms 1W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) חוט מלופף 25.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
3290W-1-503 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
25.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
חוט מלופף
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
50 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
1W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.375"‎‏‏ × ‎0.150"‎‏ (9.53 מ"מ ×‏ 3.81 מ"מ)‎
טולרנס
±5%