RDAD-15SE-LNA(55)
מק"ט מוצר של DigiKey
H122863-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDAD-15SE-LNA(55)
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RDAD-15SE-LNA(55) דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי ניקל
סדרה
גימור מגע
זהב
אריזה
מגש
עובי גימור מגע
8.00 מיקרו-אינץ' (0.203 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
תצורת מחבר
דירוג זרם (אמפר)
3A
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
ערך נקוב של המתח
350V
מספר המיקומים
צבע
שחור
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT)
סוג ההרכבה
חומר מגע
ארד זרחני
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C