5.0SMDJ33A
מק"ט מוצר של DigiKey
5.0SMDJ33ABBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
5.0SMDJ33ABBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
5.0SMDJ33ABBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
5.0SMDJ33A
תיאור
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
53.3V מלחץ93.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
5.0SMDJ33A דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
93.9A
יצרן
הספק - מתקף שיא
5000W (5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
טלקום
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ערוצים חד-כיווניים
1
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
36.7V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
53.3V