CRF2512-FZ-R001ELF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 79,888
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 3,815
גיליון נתונים
1 mOhms ±1% 2W נגד שבב 2512 (6332 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות אלמנט מתכת
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CRF2512-FZ-R001ELF
מק"ט מוצר של DigiKey
CRF2512-FZ-R001ELFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
CRF2512-FZ-R001ELFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
CRF2512-FZ-R001ELFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRF2512-FZ-R001ELF
תיאור
RES 0.001 OHM 1% 2W 2512
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CRF2512-FZ-R001ELF דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חישת זרם,חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 170°C