MF-MSMF020/60-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-MSMF020/60-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-MSMF020/60-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-MSMF020/60-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF020/60-2
תיאור
PTC RESET FUSE 60V 200MA 1812
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 60V 200 mA Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-MSMF020/60-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
400 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
6 Ohms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מתח - מקס'
60V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
200 mA
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
400 mA
עובי (מרבי)
0.043‏ אינץ' (1.10‏ מ"מ)
זרם - מקס'
40 A