MF-MSMF125-2
מק"ט מוצר של DigiKey
MF-MSMF125-2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MF-MSMF125-2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MF-MSMF125-2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MF-MSMF125-2
תיאור
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MF-MSMF125-2 דגמים
קטגוריה
התנגדות - התחלתית (Ri)‏ (Min)
35 mOhms
התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס')
140 mOhms
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
הרשאה
מתח - מקס'
6V
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
1.25 A
גודל / מידה
אורך 0.179‏ אינץ' x‏ רוחב 0.128‏ אינץ' (4.55 מ"מ x‏ 3.24‏ מ"מ)
זרם - ניתוק (It)
2.5 A
עובי (מרבי)
0.033‏ אינץ' (0.85‏ מ"מ)
זרם - מקס'
100 A