MF-MSMF125-2 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | פולימרי נתיכי PTC ניתנים לאיפוס 6V 1.25 A Ih הרכבה משטחית 1812 (4532 מטרי), קעור |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MF-MSMF125-2 דגמים |
קטגוריה | התנגדות - התחלתית (Ri) (Min) 35 mOhms |
יצרן Bourns Inc. | התנגדות - לאחר ההפעלה (R1) (מקס') 140 mOhms |
סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג לרכב |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | הרשאה AEC-Q200 |
סוג פולימרי | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - מקס' 6V | מארז / תיבה 1812 (4532 מטרי), קעור |
זרם - החזקה (Ih) (מקס') 1.25 A | גודל / מידה אורך 0.179 אינץ' x רוחב 0.128 אינץ' (4.55 מ"מ x 3.24 מ"מ) |
זרם - ניתוק (It) 2.5 A | עובי (מרבי) 0.033 אינץ' (0.85 מ"מ) |
זרם - מקס' 100 A | סוכנות הרשאות cURus, TUV |