PDB181-E218K-503B1
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB181-E218K-503B1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-E218K-503B1
תיאור
POT 50K OHM 1/5W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר מעצור 1 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W נעל הלחמה
קטגוריה
סוג כוונון
מוגדר משתמש
יצרן
Bourns Inc.
סיבוב
300°
סדרה
חומר התנגדותי
פחמן
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
נעל הלחמה
סטטוס החלק
פעיל
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
התנגדות (Ohms)
50k
אורך מפעיל (Actuator)
0.709‏ אינץ' (18.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W