PDB181-K220K-104B
מק"ט מוצר של DigiKey
PDB181-K220K-104B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PDB181-K220K-104B
תיאור
POT 100K OHM 1/5W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
100k Ohm 1 סעפות לינארי הרכבה בלוח פוטנציומטר מעצור 1.0 סיבוב פחמן 0.2W, 1/5W פיני PC
קטגוריה
סוג כוונון
כוונון צידי
אריזה
בתפזורת
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
100k
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W