PTA4544-2015DPA103 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | PTA4544-2015DPA103-ND |
יצרן | |
תיאור | SLIDE POT 10K OHM 0.06W TOP 45MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 kOhms 0.06W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PTA4544-2015DPA103 דגמים |
קטגוריה | טולרנס ±20% |
יצרן Bourns Inc. | סוג כוונון ראש |
סדרה | סוג Fader כפול |
אריזה מגש | תחום מהלך 45 מ"מ |
התנגדות 10 kOhms | סוג ההרכבה חור מעבר |
הספק (Watts) 0.06W | מספר מוצר בסיס |