PTA6043-2015CPB103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTA6043-2015CPB103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTA6043-2015CPB103
תיאור
SLIDE POT 10K OHM 0.25W TOP 60MM
תיאור מפורט
10 kOhms 0.25W, 1/4W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
קטגוריה
טולרנס
±20%
התנגדות
10 kOhms
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W