PTB6044-2010BPA103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTB6044-2010BPA103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTB6044-2010BPA103
תיאור
SLIDE POT 10KOHM 0.125W TOP 60MM
תיאור מפורט
10 kOhms 0.125W, 1/8W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
מודלים EDA/CAD
PTB6044-2010BPA103 דגמים
טולרנס
±20%
סוג Fader
כפול
אריזה
בתפזורת
תחום מהלך
60 מ"מ
התנגדות
10 kOhms
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W