PTL60-15G1-103B2
מק"ט מוצר של DigiKey
PTL60-15G1-103B2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTL60-15G1-103B2
תיאור
SLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
תיאור מפורט
10 kOhms 0.2W, 1/5W חור מעבר פוטנציומטרי גררה (Slide) ראש סוג כוונון
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTL60-15G1-103B2 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
טולרנס
±20%
אריזה
בתפזורת
תחום מהלך
60 מ"מ
התנגדות
10 kOhms
הספק (Watts)
0.2W, 1/5W
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
276 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
צבע חלופי
:‏ במלאי0