PTV111-4420A-B103
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PTV111-4420A-B103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV111-4420A-B103
תיאור
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
10k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר, בהצמדה פוטנציומטר ללא 1 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTV111-4420A-B103 דגמים
קטגוריה
מספר קבצים
1
טולרנס
±20%
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
סוג ההרכבה
חור מעבר, בהצמדה
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.528"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.472"‎‏ (13.40 מ"מ ×‏ 12.00 מ"מ)‎