PV36Y502C01B00
מק"ט מוצר של DigiKey
118-PV36Y502C01B00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PV36Y502C01B00
תיאור
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 kOhms 0.5W, 1/2W פיני PC חור מעבר פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 25.0 סיבוב כוונון עילי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PV36Y502C01B00 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
Bourns Inc.
מספר הסיבובים
25.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
צינור
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
חור מעבר
התנגדות
5 kOhms
תצורת הסיומת
פיני PC
הספק (Watts)
0.5W, 1/2W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.378"‎‏‏ × ‎0.197"‎‏ (9.60 מ"מ ×‏ 5.00 מ"מ)‎
טולרנס
±10%