PTV112-4420A-B103
PTV112-4420A-B103
PTV112-4420A-B103
מק"ט מוצר של DigiKey
PTV112-4420A-B103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTV112-4420A-B103
תיאור
POT 10K OHM 1/20W CARBON LINEAR
תיאור מפורט
10k Ohm 2 סעפות לינארי חור מעבר, בהצמדה פוטנציומטר ללא 1.0 סיבוב פחמן 0.05W, 1/20W פיני PC, נועלי לוח
קטגוריה
מספר קבצים
2
טולרנס
±20%
הספק (Watts)
0.05W, 1/20W
סוג ההרכבה
חור מעבר, בהצמדה
גודל - גוף
מלבני - פאה ‎‎‎0.610"‎‏‏ ×‏‏ ‎‎0.484"‎‏ (15.50 מ"מ ×‏ 12.30 מ"מ)‎