SRF0905-251Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF0905-251YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF0905-251YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF0905-251YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF0905-251Y
תיאור
CMC 250UH 1.2A 2LN 600 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
250 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 600 Ohms @ 3 MHz 1.2A DCR 130mOhm
מודלים EDA/CAD
SRF0905-251Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
130mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
גובה (מקס')
0.209‏ אינץ' (5.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 3 MHz
השראות בתדר
250 µH @ 100 kHz