MFBM1V1005-601-R
מק"ט מוצר של DigiKey
283-MFBM1V1005-601-RTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
283-MFBM1V1005-601-RCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
283-MFBM1V1005-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MFBM1V1005-601-R
תיאור
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms @ 100 MHz 1 קו כוח מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0402 (1005 מטרי) 500mA 500mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MFBM1V1005-601-R דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
500mA
יצרן
Eaton - Electronics Division
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
מספר הקווים
1
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
600 Ohms @ 100 MHz