SRF2012-361YA
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF2012-361YATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF2012-361YACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF2012-361YADKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF2012-361YA
תיאור
CMC 300MA 2LN 360 OHM SMD
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 360 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 500mOhm
מודלים EDA/CAD
SRF2012-361YA דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
500mOhm
מתח נקוב - DC
50V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
עכבה @ תדר
360 Ohms @ 100 MHz
דירוג זרם (מקס')
300mA