SRF3225TP-102Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRF3225TP-102YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRF3225TP-102YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRF3225TP-102YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF3225TP-102Y
תיאור
CMC 8.2UH 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8.2 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 100 MHz 1.5A DCR 100mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
1.5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
60V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
גובה (מקס')
0.094‏ אינץ' (2.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
השראות בתדר
8.2 µH @ 100 kHz