SRF3225TP-501Y
מק"ט מוצר של DigiKey
118-SRF3225TP-501YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
118-SRF3225TP-501YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
118-SRF3225TP-501YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF3225TP-501Y
תיאור
CMC 2.2UH 2A 2LN 500 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2.2 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 100mOhm
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
100mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
60V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
גובה (מקס')
0.094‏ אינץ' (2.40‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
השראות בתדר
2.2 µH @ 100 kHz