SRF4532-510Y
מק"ט מוצר של DigiKey
SRF4532-510YTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRF4532-510YCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRF4532-510YDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRF4532-510Y
תיאור
CMC 51UH 200MA 2LN 2 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
51 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 3.5Ohm
מודלים EDA/CAD
SRF4532-510Y דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
3.5Ohm
סדרה
מתח נקוב - DC
50V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
2 kOhms @ 10 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
השראות בתדר
51 µH @ 100 kHz