SRR0735A-331M
מק"ט מוצר של DigiKey
SRR0735A-331MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SRR0735A-331MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SRR0735A-331MDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SRR0735A-331M
תיאור
FIXED IND 330UH 330MA 2 OHM SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 330 mA ‎20Ohm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SRR0735A-331M דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎20Ohm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.287‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 7.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.146‏ אינץ' (3.70‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
מספר מוצר בסיס
(Isat) זרם - רוויה
330mA