TC33X-1-501E אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Bourns Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
500 Ohms 0.15W מוליך J הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TC33X-1-501E
מק"ט מוצר של DigiKey
TC33X-1-501ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TC33X-1-501ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TC33X-1-501EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TC33X-1-501E
תיאור
TRIMMER 500 OHM 0.15W J LEAD TOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TC33X-1-501E דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
יצרן
מספר הסיבובים
1.0
סדרה
סוג כוונון
כוונון עילי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
חומר התנגדותי
Cermet
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
התנגדות
500 Ohms
תצורת הסיומת
מוליך J
הספק (Watts)
0.15W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.150"‎‏‏ × ‎0.142"‎‏ (3.80 מ"מ ×‏ 3.60 מ"מ)‎
טולרנס
±25%