A750KS158M0JAAE014
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13675-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750KS158M0JAAE014
תיאור
CAP ALUM POLY 1500UF 20% 6.3V TH
תיאור מפורט
1500 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 14mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A750KS158M0JAAE014 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
205 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.1 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
1500 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
6.3 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
14mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C