EKY-350ELL330ME11D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,156
גיליון נתונים
Cornell Dubilier Knowles
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EKY-350ELL330ME11D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKY-350ELL330ME11D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKY-350ELL330ME11D
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EKY-350ELL330ME11D דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
84 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
210 mA @ 100 kHz
עכבה
580 mOhms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C