EKYB350ELL821MJ25S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKYB350ELL821MJ25S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKYB350ELL821MJ25S
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EKYB350ELL821MJ25S דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
1.146 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.91 A @ 100 kHz
עכבה
31 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C