EKZH160ETC221MF11D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EKZH160ETC221MF11DCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EKZH160ETC221MF11DTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKZH160ETC221MF11D
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 16 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
250 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
500 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
110 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
16 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C