EMVH630ARA470MHA0G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 38
גיליון נתונים
שדרוג
Nichicon
קיים במלאי: 1,448
גיליון נתונים
שדרוג
Nichicon
קיים במלאי: 1,000
47 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏700‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EMVH630ARA470MHA0G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMVH630ARA470MHA0GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMVH630ARA470MHA0GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMVH630ARA470MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMVH630ARA470MHA0G
תיאור
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EMVH630ARA470MHA0G דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
93 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
100 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏700‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C