ED1V101MP26311U
מק"ט מוצר של DigiKey
4191-ED1V101MP26311UCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4191-ED1V101MP26311UTB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ED1V101MP26311U
תיאור
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה Ohm‏1.59‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
192.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
385 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
220 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏1.59‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C